O nas

Pixel4art jest marką firmy Timikomp która działa na rynku informatycznym w Oświęcimiu i okolicach nieprzerwanie od 2013 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu najwyższej jakości stron internetowych, pozycjonowaniu stron www. Nasza oferta została skierowana w taki sposób, aby dotarła do ludzi, którzy oczekują ciekawych i świeżych rozwiązań dla stron www, sklepów i portali internetowych oraz wszelkiego rodzaju aplikacji mających wpływ na promocję firm w Internecie oraz z budowaniem wizerunku firmy na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu:

Nasze projekty wykonujemy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zbudować i utrzymać wizerunek Państwa firmy na maksymalnie najwyższym poziomie, który tworzony jest w zgodzie z międzynarodowymi standardami z zakresu tworzenia aplikacji internetowych. Naszym atutem są ciekawe, nowatorskie pomysły oraz umiejętność sprostania najtrudniejszym wyzwaniom graficznym i informatycznym.

Tworzenie i projektowanie stron internetowych to nasza pasja

Myślisz, że to pusty slogan? Nie! Zapoznaj się z naszymi najnowszymi realizacjami.

Marka pixel4art powstała z ogromnej pasji do projektowania i tworzenia stron www. Bez problemu można dostrzec świeżość i nietypowość w naszych projektach stron internetowych.

Pozycjonujemy strony internetowe

Puste słowa? Nie! Jesteś tu i odwiedzasz naszą stronę, dlatego jest to najlepszym dowodem na to, że znamy się na tym co robimy! Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, a więc wykonamy dla Ciebie audyt SEO Twojej strony internetowej, przedstawimy plan jej pozycjonowania, na bieżąco będziemy raportować efekty naszej pracy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

DOMENA + HOSTING

na rok

w cenie strony!

Masz pytania?
Zainteresowała Cię nasza oferta?

tel.: 730 750 758
e-mail: kontakt@pixel4art.pl


Potrzebujesz wyceny
strony internetowej?

formularz kontaktowy
zapytaj o wycenę