Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie-stron-internetowych-oswiecimPozycjonowanie stron internetowych jest to jedna z najtańszych, a jednocześnie najbardziej efektywnych form reklamy w Internecie. Prawie 97% polskich internautów szukających wszelkiego rodzaju produktów, usług czy wydarzeń, wykorzystuje w tym celu wyszukiwarkę Google. Wysokie pozycje w wyszukiwarce, dają szansę na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów, dzięki czemu firma może zwiększyć zyski z prowadzonej działalności. Strony internetowe bez wysokich pozycji w wyszukiwarce, są anonimowe dla potencjalnych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z całej Polski oraz pobliskich miejscowości: Oświęcim, Pszczyna, Tychy, Kęty, Wadowice, Zator, Andrychów, Chrzanów.

Efektem pozycjonowania będzie większa liczba osób odwiedzających Twoją stronę internetową, co spowoduje większą liczbę zapytań lub telefonów do Twojej firmy.

 

Jak działamy?

Każde zlecenie pozycjonowania strony internetowej, zaczynamy od dokładnej analizy słów kluczowych na które strona www ma być widoczna dla wyszukujących ją osób. Źle dobrane frazy nie przyniosą oczekiwanych rezultatów w postaci ruchu na stronie internetowej.

audyt-seo-oswiecimNastępnie wykonujemy audyt SEO, mający na celu poprawienie wszystkich elementów strony niezgodnych z wytycznymi dla webmasterów od Google. Poprawnie wykonana optymalizacja, często sama w sobie pozwala stronie na zajęcie wysokich pozycji na mniej konkurencyjne frazy.

Podstawowy audyt i optymalizacja to m.in.:

 • sprawdzenie najważniejszych fraz w wyszukiwarce Google dla danej strony internetowej;
 • optymalizacja kodu źródłowego strony, meta tagów;
 • optymalizacja treści strony, obrazów, plików wideo;
 • sprawdzenie linkowania wewnętrznego w serwisie;
 • analiza jakości pozyskanych linków.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności, rozplanowujemy strategię linkbuildingu. Dopasowujemy ją do obecnych trendów i wskazówek w pozycjonowaniu stron internetowych. Nie korzystamy z systemów wymiany linków, a jedynie przez własne serwisy zapleczowe czy inne wartościowe strony.

Metody rozliczania

Płatność za efekty

W modelu płatności za efekty, opłaty naliczamy tylko i wyłącznie za pozycje Twojej strony internetowej w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Stawki za poszczególne miejsca strony www na wybrane frazy, są ustalone przed podpisaniem umowy i zamieszczone w niej. Już na początku współpracy będziesz wiedział dokładnie, ile wynosi maksymalny koszt pozycjonowania Twojej strony internetowej. Udostępniamy zaawansowane statystyki które na bieżąco zliczają należną opłatę z całego miesiąca.

W tym modelu pozycjonowania wycenę dla każdego klienta przygotowujemy indywidualnie. Dokonujemy dokładnej analizy strony internetowej oraz witryn konkurencji. Określamy grupę docelową klientów oraz ich zachowania w Internecie. Na tej podstawie generujemy listę fraz kluczowych, które wygenerują możliwie jak największych ruch na Twojej stronie internetowej. Następnie dokonujemy ich wyceny.

Co zyskujesz wybierając model rozliczania z płatnością za efekty?

 • Precyzyjny dobór fraz kluczowych. Dobierzemy dla Ciebie frazy, które przyniosą pożądany ruch na stronie, co pozwoli zwiększyć zyski Twojej firmy.
 • Brak początkowych opłat. Płacisz dopiero wtedy, gdy widać efekty naszej pracy! Czyli tylko wtedy, gdy Twoja strona znajduje się na ustalonych w umowie wysokich pozycjach.
 • Kontrola pozycji oraz opłat w danym dniu. W cenie pozycjonowania udostępniamy na bieżąco monitoring, który sprawdza codziennie pozycję Twojej strony internetowej oraz podlicza cenę pozycjonowania za każdy dzień obecności witryny na ustalonej w umowie frazie.

Płatność abonamentowa

Dzięki rozliczaniu abonamentowemu, zyskasz coś więcej niż wysokie pozycje w Google. Zwiększysz rozpoznawalność marki w Internecie. W modelu ryczałtowym, oprócz standardowej usługi pozycjonowania strony internetowej, gwarantujemy również szereg działań z zakresu pozytywnego kształtowania wizerunku Twojej firmy w sieci. Oferta skierowana jest dla osób, które chcą rozwijać firmę w wielu płaszczyznach. Składa się na nią szereg działań budujących oraz wspierających pozycję i markę firmy w Internecie.

 • Dobór fraz kluczowych oraz audyt strony. Skuteczne pozycjonowanie strony, zwiększające ilość zapytań ofertowych.
 • Monitoring pozycji strony internetowej. Profesjonalny system zbierający statystyki fraz i zajmowanych przez nie miejsc w wyszukiwarce.
 • Działania wspierające. Szereg działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki w Internecie.
 • Prosty model płatności. Stała kwota co miesiąc, dzięki czemu możesz łatwo zaplanować swoje wydatki.

Rozpocznij współpracę z nami, wypełnij poniższy formularz. Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja!

Indywidualna wycena


  Przepisz kod z obrazka:
  captcha

  Chcesz być widoczny na pierwszej stronie w Google?


  Zamów bezpłatną wycenę!


  Zadzwoń:

  tel.: 730 750 758

  Wyślij e-mail:
  kontakt@pixel4art.pl

  przejdź do formularza
  zapytaj o wycenę pozycjonowania