Projektowanie stron internetowych

Etapy realizacji projektu strony internetowej

Projektowanie stron internetowych jest jednym z wiodących filarów naszej działalności. Mamy w naszych realizacjach już wiele nowoczesnych, atrakcyjnych i ergonomicznych stron www. Wdrażamy strony internetowe oparte o systemy zarządzania treścią. Jest to najlepsze i najprostsze rozwiązanie dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z całej Polski oraz pobliskich miejscowości: Oświęcim, Pszczyna, Tychy, Kęty, Wadowice, Zator, Andrychów, Chrzanów.

 

Wywiad z klientem

Zanim przystąpimy do prac nad nową stroną www, niezbędne jest wysłuchanie i skompletowanie najważniejszych założeń stawianych przez klienta. W tym celu zazwyczaj umawiamy spotkanie, na którym omówione zostaną te kwestie. Na tym etapie doradzamy również najlepsze rozwiązania dla nowej strony www. Klient ma możliwość wyboru spośród kilku możliwości wykonania realizacji jego nowej strony internetowej. Wykonujemy strony www oparte o motywy/szablony premium – jest to tańsza, ekonomiczna wersja dla klientów chcących otrzymać prostą stronę internetową w dobrej cenie. Realizujemy również strony internetowe oparte o indywidualne projekty graficzne wykonywane bezpośrednio w konsultacji z klientem – jest to wersja nieco droższa, ale zapewnia ona dopasowanie i wykonanie projektu całkowicie z życzeniem klienta.

 

Wykonanie projektu strony

W przypadku zamówienia usługi wykonania strony internetowej, w ciągu 4-7 dni roboczych wysyłamy do klienta wstępny projekt graficzny. Również na tym etapie wykonujemy wszelkiego rodzaju poprawki i modyfikacje związane z wyglądem strony. Jeżeli zaproponowany wstępny projekt strony www nie odpowiadałby klientowi, dopracowujemy obecny po dodatkowych konsultacjach z klientem lub wykonujemy kolejny w oparciu o bardziej dokładne i szczegółowe wytyczne. Dążymy do tego, aby spełnić wymogi klienta.

 

Wdrożenie

Kolejnym krokiem jest tzw. wdrażanie. Jest to najbardziej czasochłonny etap i w zależności od stopnia złożenia serwisu zajmuje od 2 dni nawet do kilku tygodni w przypadku rozbudowanych stron internetowych czy portali tematycznych. Serwis internetowy zostaje wykonany w oparciu o zaakceptowany przez klienta projekt graficzny. Serwis zostaje uzupełniony o treści przygotowane przez klienta.

 

Zakończenie prac

Po uzupełnieniu treścią serwis jest instalowany na docelowym serwerze. Przez następne 1-2 dni robocze trwają ostatnie testy poprawności działania i konsultacje z klientem.

W cenie strony internetowej opartej o system zarządzania treścią CMS, zawarte jest krótkie szkolenie z podstawowych funkcjonalności tj. edycja menu, podstron, dodawanie nowych tekstów, galerii.

Zlecając nam wykonanie strony internetowej masz gwarancję, że:

  • będzie prawidłowo wyświetlana na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych takich jak telefony, smartfony, tablety oraz na standardowych wyświetlaczach, monitorach;
  • zostanie stworzona zgodnie z najnowszymi dostępnymi standardami sieciowymi (m.in. W3C);
  • kod strony, jak i ułożenie elementów, będą dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, co ułatwi późniejszą promocję w wyszukiwarkach i pozycjonowanie;
  • edycja tekstów na stronie, menu, stopki, galerii i innych podstawowych elementów, z łatwością sam będziesz mógł dodać nowe treści (dzięki wykorzystanemu systemu zarządzania treścią).

Przygotowanie wyceny strony internetowej

Do wykonania wyceny realizacji strony internetowej, niezbędne będzie podanie podstawowych informacji o przyszłym projekcie tj. o jego funkcjonalności oraz stopniu skomplikowania. W tym celu należy odpowiedzieć sobie na zestaw pytań zamieszczony poniżej i przekazać nam te informacje.

  • Jaka jest planowana liczba podstron?
  • Czy strona ma mieć możliwość samodzielnej aktualizacji (system zarządzania treścią CMS)?
  • Jaki jest orientacyjny stopień skomplikowania projektu?
  • Ilość wersji językowych (jakie języki).
  • Jeżeli to możliwe, mile widziane są przykłady już istniejących stron, które spełniają Twoje wymagania.

Odpowiedzi na powyższe pytania umożliwią wykonanie dokładnej wyceny kosztu realizacji serwisu internetowego wykonanego specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość z zapytaniem o wycenę strony www, można przesłać bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@pixel4art.pl lub korzystając z formularza kontaktowego poniżej.

formularz kontaktowy – zapytaj o wycenę

Zapraszamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące stworzenia strony internetowej oraz przygotujemy dla Ciebie ofertę.

DOMENA + HOSTING

na rok

w cenie strony!

Masz pytania?
Zainteresowała Cię nasza oferta?

tel.: 730 750 758
e-mail: kontakt@pixel4art.pl


Potrzebujesz wyceny
strony internetowej?

formularz kontaktowy
zapytaj o wycenę